دستگاه سابلیمیشن

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

دستگاه سابلیمیشن

دستگاه سابلیمیشن
جهت چاپ روی پارچه به صورت غیر مستقیم از دستگاه سابلیمیشن استفاده میشود .


برای انجام این کار باید توسط یک دستگاه پلاتر و رول کاغذ سابلیمیشن (30 گرم و 60 گرم و 100 گرم ) در حالتی که درون مخزن مرکب دستگاه، جوهر سابلیمیشن وجود دارد و هد های آن با توجه به انتخاب شما اپسون dx5  یا اپسون 5113 می باشد ، چاپ روی کاغذ را شروع کرده و بعد توسط دستگاه پرس حرارتی برای چاپ های کوچک و تیکه ای (تی شرت ،کوسن ،روسری ،....) و برای چاپ های بزرگ تر و رول مانند به طول 50 متر به بالا مثل (پرده ، روتختی و ......) توسط دستگاه کلندر تصویر چاپ شده روی کاغذ را بر روی پارچه منتقل کنید ، (دستگاه کلندر دارای چروک گیر میباشد اما دستگاه پرس حرارتی چروک گیر ندارد)


این فرآیند انتقال از کاغذ ترنسفر به پارچه بر روی تمام جنس های مختلف پارچه انجام میشود فقط نکته قابل توجه این است که پارچه ای که فرایند چاپ روی آن قرار است انجام شود باید کوتینگ شده باشد و نکته دیگر اینکه از این کاغذ ترنسفر فقط یکبار می توان استفاده کرد ، استفاده مجدد از یک کاغذ سبب تیره شدن چاپ میشود.


آگر انتخاب هد شما برای دستگاه سابلیمیشنتان هد DX5 باشد سرعت چاپ دستگاه شما 15 m/h (متر بر ساعت و البته این سرعت  به نوع و مدل پلاتر شما نیز بستگی دارد، اگر انتخاب شما هد 5113 باشد ، سرعت چاپ شما 50 m/h(متر بر ساعت ) است.


پلاتر های محموعه نوین تاک عرض های 160 ،180 ،320 دارد که عرض 160 آن تک هد میباشد و عرض 180 آن قابلیت دو هد شدن دارد و عرض 320 آن قابلیت 4 هد شدن دارد . مجموعه نوین تاک این پلاتر را با تک هد به شما عرضه میکند.
دستگاه سابلیمیشن یا چاپ غیر مستقیم هزینه پایین تری نسبت به چاپ مستقیم دارد  به دلیل اینکه در دستگاه چاپ مستقیم جوهر یا مرکب مستقیما بر روی پارچه شما می نشیند و بعد از آن باید درون کوره پخته شود که همین دلایل سبب افزایش قیمت این دستگاه شده است .                                                                                                                      

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

پرسش و پاسخ "۱" مورد

avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ محمد

قیمت دستگاه کالندر چقدر میباشد؟ روسری هم میشه کالندر کرد یا فقط با پرس حرارتی باید طرح رو منتقل کرد؟

avatar

با سلام خدمت شما٫ در شرکت نوین تاک کلندر با عرض های مختلف موجود می باشد ولی چون تیراژ روسری معمولا پایین می باشد و طرح و مدل عوض میشود و دائما در حال تغییر می باشد به خاطر همین معمولا از پرس استفاده می شود.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 09121799929 تماس حاصل فرمایید.


جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید

شماره تماس ۴۴۲۰۶۳۶۳ - ۰۲۱

مشاوره تلفنی رایگان ۴۴۲۰۶۳۶۳ - ۰۲۱