مزایای تکنولوژی دستگاه چاپ UV LED

مزایای تکنولوژی دستگاه چاپ UV LED

دستگاه چاپ با فرمت بزرگ و مجهز به لامپ هایUV  مزایای اقتصادی، زیست محیطی و کسب و کار بسیار بی نظیری را ارائه می دهند:

 

دامنه ی بزرگ تر برای برنامه های چاپی 

LED ها به اندازه ای خنک هستند که قادر به لمس آن ها هستید و یک خروجی گرمای ضعیف دارند، به همین دلیل این امکان را فراهم می کنند که آن را لمس کنید. این همان علتی است که به شما امکان چاپ روی دامنه وسیع تری از برنامه های چاپی با حساسیت گرما  مانند بسترهایی مانند سرسره های نازک، ورق های خود چسب یا مواد کشیده شده پی وی سی، برای مثال. تولید حرارت محدود امکان کالیبراسیون بسیار پایدار را نیز فراهم می کند.

 

کارکرد سریع تر و تولید بالا تر

دستگاه های چاپ که با تکنولوژی uv کار می کنند از تعداد زیادی لامپ های LED تشکیل شده است. لامپ های LED را می توان فوراً روشن و خاموش کرد، بدون این که شدت آن کاهش یابد. این بدان معنی است که هیچ زمان گرم شدن یا تأخیر لامپ برای حرکت شاتر وجود ندارد. نتیجه؟ عملیات سریع تر و بهره وری بالا تر. نیازی به انتظار اپراتور های قبل از آن ها نیست می تواند بدون اپراتور شروع به کار کند.

 

دستگاه چاپ با تکنولوژی یووی

 

دوام بالا

LED ها بسیار با دوام هستند حدودا تا 10 هزار ساعت دوام می آورند، این بدان معنی است که متناسب با میزان ساعتی که از دستگاه چاپ می شود و میزان کاری که از دستگاه چاپ کشیده می شود دستگاه می تواند تا 5 سال عمر کند. آن ها در طول عمر خود بدون تغییر لامپ یا خرابی یا هرگونه هزینه مصرفی لامپ یک خروجی ثابت ایجاد می کنند.

از آنجا که گرمای کمتری از یک لامپ LED دفع می شود، صاف نگه داشتن مدیا زیر شاتل راحت تر است این باعث کاهش خطر شکستگی سر و در نتیجه نیاز کمتری به کار مجدد می شود ضایعات مدیا و جوهر را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. علاوه بر این، یک سیستم LED شامل قطعات کمتری است که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند مانند کرکره و آینه.

 

ذخیره ی انرژی قابل توجه

مصرف انرژی ال ای دی نسبت به لامپ های جیوه ای کمتر است، که منجر به این می شود صرفه جویی در مصرف انرژی قابل توجه و در طولانی مدت میزان بازگشت سرمایه بالاتر اتفاق بیوفتد.

 

سبز تر

از آنجا که لامپ های LED UV جیوه ندارند، نیازی به دفع جیوه یا هرگونه هزینه مربوط نیست. همچنین LED ها گاز ازنی که باید با تهویه استخراج شود را تولید نمی کنند.

 

با دستگاه چاپ uv قادر به چاپ بر روی چه چیز هایی هستید؟

سطوحی که می توانید روی آن ها چاپ بزنید از بابت تنوعی که دارند بیشتر قابل توجه قرار گرفته اند. چاپگر های UV می توانند روی کاغذ، PVC، پلاستیک، اکریلیک، فلز، چوب، بوم، تخته، چرم، پارچه، تخته سنگ، چوب خشک، بامبو و موارد دیگر چاپ کنند. به علاوه، با استفاده از یک پرایمر، می توانید بر روی طیف وسیعی از مواد از جمله شیشه و سرامیک های ظریف لعاب چاپ کنید.

دستگاه های ماورا بنفش به شما امکان می دهد (تقریبا) هر چیزی را به دلیل موارد زیر چاپ کنید:

  • جوهر بلافاصله توسط لامپ UV خشک می شود.
  • جوهرهای ماورا بنفش از سطحی که روی آن چائ می زنند لایه برداری نمی کنند به این معنی که می تواند روی سطوح بسیار ظریف نیز چاپ کنند.
  • لامپهای UV خنک هستند، بنابراین می توانید با آن ها روی محصولات حساس به گرما نیز چاپ کنید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید

شماره تماس ۴۴۲۰۶۳۶۳ - ۰۲۱

مشاوره تلفنی رایگان ۴۴۲۰۶۳۶۳ - ۰۲۱