ده نکته اموزشی دستگاه چاپ بنر

ده نکته اموزشی دستگاه چاپ بنر

ده نکته برای افزایش طول عمر  هد و کاهش هد گرفتگی دستگاه چاپ بنر:

1-مرکب با برند معتبر و استاندارد باید استفاده شود.

2-درصورتی که تصمیم به تعویض برند مرکب داربد حتماتمامی مسیرهای شیلنگ مرکب پمپ مرکب و ساب تانک و هد را سالونت مرغوب و استاندارد شستشو دهید.

*راهنمایی :شما میتوانید هر شیش یا چهار شیلنگی که در مخزن ویا گالن های مرکب موجود  است را داخل گالن سالونت قرار داده و سپس تا زمانی که سالونت از هد خارج شود کلید پرچ را نگه دارید.

3-دما و رطوبت در حین چاپ بسیار مهم است.زمانی که دستگاه چاپ بنر درحال انجام کار است باید دمای محیط و رطوبت هوا استاندارد باشد.

4-در زمانی که دستگاه چاپ بنر و فلکس بیش از دو ساعت از چاپ متوقف خواهد شد.باید کرییج در محل پارک خود(سینی حاوی سالونت که زیر هد ها قرار میگیرد)گذاشته شود.

5-پایان شیفت کاری خود زیر هدها را با قاشقک اغشته به سالونت تمییز نمایید.تا اگر در حین کار پرز یا ره گونه گرد و غبار زیر هد از بین برود.

6-مراقب باشید به هیچ وجه اجسام سخت باهد برخورد نکند.و برای تمییز کردن هدها فقط ازدستمال هد نما استفاده کنید.حتی دستمال کاغذی هم مناسب این کار نیست.

7-برای برطرف کردن هد گرفتگی میتوانید از روغن هد یا اسپری سالونت معتبر استفاده نمایید.

8-تنها ماده ای که به هد شما اسیب نمی زند سالونت روغن هداست پس لطفا برای شستشو هد از هیچ گونه ماده تمییز کننده استفاده نکنید.

9-در صورتی که به هر دلیلی قرار است دستگاه چاپ بنر شما بیش از 72 ساعت خاموش باشد با مسیرها را با سالونت شستشو دهید و داخل هد را با روغن  هد پر نماید.

10-فیلترهای مرکب پس از مدت یک سال کیفیت لازم را از دست میدهد.برای جلوگیری از ورود مواداضافی به هدها بهتر از هر 12ماه فیلترها را تعویض نماید.

در صورتی که برای اجرای هر کدام ازنکات اموزشی  بالا با مشکل مواجه شدید با واحد سرویس ما تماس بگیرید.

 

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

پرسش و پاسخ "۶" مورد

avatar

۱۳۹۵/۱۱/۲۸ شهابی

با سلام.بنا به اقتضا کاری قرار است دستگاه چاپ ما تا تابستان سال آیند چاپی انجام نداده و کارگاه تعطیل می باشد خواهشند است نکات مورد نیاز جهت سرویس دستگاه در این مدت را ذکر بفرمایید.

avatar

با سلام خدمت شما دوست گرامی سیستم مرکب دستگاه را با سالونت بشورید لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران بخش سرویس تماس بگیرید


avatar

۱۳۹۵/۰۹/۲۳ با سلام و خسته نباشید استاد بزرگوار لطفاً بفرمایید روغن هد از کجا تهیه نماییم و دستگاه شستشو هد که تعدادی از تعمیرکاران دارن از کجا باید خریداری شود و آیا دستگاه های چاپ دفترچه راهنما دارد یا خیر با تشکر

با سلام و خسته نباشید استاد بزرگوار لطفاً بفرمایید روغن هد از کجا تهیه نماییم و دستگاه شستشو هد که تعدادی از تعمیرکاران دارن از کجا باید خریداری شود و آیا دستگاه های چاپ دفترچه راهنما دارد یا خیر با تشکر

avatar

سلام دوس عزیز شما می توانید جهت خرید لوازم و ملزومات با بخش فروش ملزومات شرکت نوین تاک تماس حاصل فرمایید

02144206363 داخلی 180


avatar

۱۳۹۵/۰۹/۱۶ فرزاد

سلام وقت بخیر. ببخشید ایا کلاس های اموزشی تعمییر و سرویس دستگاهای بنرش شما برگزار میکنین ؟اگه بله شرایطش به چه صورته؟

avatar

سلام آموزش دستگاه فقط مخصوص کسانی می باشد که از شرکت نوین تاک دستگاه خریداری کرده باشند


avatar

۱۳۹۵/۰۸/۰۳ محمد یاسین

سلام امکانش هست اموزش کامل نرم افزار کریستال جت رو بذاری ممنون

avatar

سلام شرکت ما متاسفانه روی برند کریستال جت کار نمیکند اما اگر سوال فنی داشتید در خدمتیم


avatar

۱۳۹۵/۰۴/۳۱ عباس

استاد عزیز برخی از شنیده های رایج بین دستگاه داران را ارائه می کنم شما لطفا آنها را تائید یا تکذیب کنید با دلیل .اگر سالونت را پرچ بگیریم رسوبات رنگ داخل شیلنگ ممکن است به داخل هد برود و هد خراب شود وباید سر شیلنگ را از پشت هد بیرون بیاوریم و بعد پرچ بگیریم.بعد از شستن کامل مسیر رنگ به وسیله پرچ سالونت باید شلنگ های رنگ رسان را از سالونت خالی کرد و زیر هدها را با دستمال آغشته به سالونت کپ کرد برای مدتی که دستگاه میخواهد بخوابد

avatar

سلام.

بله این تجربه دوستان صحیح است.


avatar

۱۳۹۵/۰۳/۲۵ احمدی مقدم

با سلام در بخش آموزش نگهداری دستگاه بنر واژه درست سینی می باشد. (سیمی حاوی سالونت که زیر هد ها قرار میگیرد)گذاشته شود.)

avatar

از تذکر شما سپاسگذارم.
لطف کردید.


سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید