درباره ما

مجموعه بازرگانی و تولیدی نورا

در حال حاضر به عنوان یکی از فعالترین شرکت های ایرانی با مدیریت آقای علیرضا هادی فعالیت خود را در ایران و کشورهای همجوار با حضور مستمر و مداوم در نمایشگاه ها و بازارهای هدف پیگیری می نماید.

افتـخـار این را داریـم که این ادعـا را داشـتـه باشـیـم کـه در هر کجــای ایـران و کشورهای ترکمنستان، کویت، عربستان، کردستان،عراق، افغانستان، دبـی، بوسنـی و غـنا هستید می توانید با یکی از همشهری های نزدیک خود که از اعضای خانواده نورا می باشند جهت مشاوره و خرید، اقدام فرمائید.

 

 

 • patch image

  بزرگنمایی تصویر

 • patch image

  بزرگنمایی تصویر

 • patch image

  بزرگنمایی تصویر

 • patch image

  بزرگنمایی تصویر

نورا دارنده مجوز تولید از وزارت صنایع ، مجوز رسمی  واردات از وزارت ارشاد، نمایندگی رسمی فروش چاپگر عریض epson و نماینده فروش ماشین آلات Norajet مفتخر است که از سال 1383 الی 1395 نسبت به نصـب بیش از یکهـزار و هشتصد(1800) دستگاه چاپ بــنــر ، فلـکـس و پـلاتـر در داخل ایران و کشورهای ترکمنستان، کویت، عربستان، کردستان عراق، افغانستان، دبـی، بوسنـی و غـنا اقـدام نموده است.
در حال حاضر سیاست شرکت بر اساس زمان و زبان روز دنیا (مشتری مداری) عمل نموده و تلاش زیادی به خرج داده ایم تا با راحترین و ارزانترین روش نسبت به ارائه خدمات و کالاهای خود اقدام نماییم بدین منظور لیست نمایندگان و عاملین فروش خود را در نقاط مختلف کشور به اطلاع می رسانیم.
لازم به ذکر است قیمت های فروش در سراسر کشور به انضمام کرایه حمل یکسان می باشد.

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید

شماره تماس ۴۴۲۰۶۳۶۳ - ۰۲۱

مشاوره تلفنی رایگان ۴۴۲۰۶۳۶۳ - ۰۲۱